Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli Halı Yıkama Şirketleri Fabrikaları Fiyatları . Kirli halıların bazı hastalıklara ve alerjik tepkilere yol açtığı bugün bilinen bir gerçek. Özellikle nefes darlığı, astım ve alerji gibi rahatsızlıkların bir nedeni kirli halılardır. Eğer bir de halıya ayakkabı ile basılıyorsa, dışarıdan taşınan tozlar, kirler ve zararlı maddeler daha tehlikeli bir hal almaktadır. Titiz ev hanımları halıları kendileri temizlemektedir ama bu yüzeysel bir temizlikten öteye gitmez. Halı temizleme firmaları derinlemesine ve anti alerjik bir temizlik imkanı sunmaktadır. Ancak bunun için de profesyonel bir halı yıkama firmasına başvurulmalıdır.

Sultanbeyli Halı Yıkama Fiyatları Koltuk Yıkama Fiyatları

Firma ve halı türüne göre fiyatlar metrekaresi 5 TL ile 10 TL değişmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk büyüklüğüne göre değişmektedir. Koltuklar yerinde yıkama ile yapılır. Cami ve kamu kuruluşlarına da hizmet veren firmalar mevcuttur.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

Şikayet ve tavsiye yorumları yapabilirsiniz.

Aşağıda en iyi halı yıkama firmalarını bulabilirsiniz.

Bu sitede İstanbul iline bağlı Sultanbeyli ilçesinde hizmet veren halı yıkama firmalarından birkaçının iletişim bilgilerini bulacaksınız. Firmanızın da bu sitede herhangi bir ücret ödemeden yer almasını isterseniz, tek yapmanız gereken, kendi bilgilerinizi bize iletmektir.

Sultanbeyli Halı Yıkama Firmaları ;

Hizmet Halı Yıkama

Adresi: Adil Mahallesi, Eflatun Sokak, No:3, Sultanbeyli, İstanbul

Telefon numarası: (0216) 592 06 35

Web sitesi: www.hizmetyikama.com

Hizmet verdiği bölgeler: Pendik, Kurtköy, Uydukent, Sultanbeyli, Hasanpaşa, Yenidoğan, Samandıra, Ferhatpaşa, Sancaktepe, Madenler, Çekmeköy, Dudullu

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama, halı tamiri. Koltuk Yıkama,Yatak, yorgan, Battaniye Yıkama,inşaat Sonrası Temizlik,Ev ve Ofis Temizliği,Cami Temizliği.

Tertemiz Halı Yıkama

Adresi: Akşemsettin Mahallesi, Orhangazi Caddesi, No:75/A, Sultanbeyli, İstanbul

Telefon numarası: 4440348

Mobil telefonu: (0507) 691 51 44

Hizmet verdiği bölgeler: İstanbul, Sultanbeyli

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama

Özçelik Halı Yıkama

Adresi: Fatih Mahallesi, Şalgamlı Caddesi, Tuzkaya Sokak, No:29/1, Sultanbeyli, İstanbul

Telefon numarası: (0216) 496 65 66

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Sultanbeyli

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama

Genç Halı Yıkama

Adresi: Mimar Sinan Mahallesi, Özgürlük Caddesi, No:94, Sultanbeyli, İstanbul

Telefon numarası: (0216) 592 44 35

Hizmet verdiği bölgeler: Sultanbeyli

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok

Modern Halı Yıkama

Adresi: Habibiye Mahallesi, Seyyit Kutup Caddesi, No:22, Sultanbeyli, İstanbul

Mobil telefonu: (0542) 379 99 69

Hizmet verdiği bölgeler: İstanbul, Sultanbeyli

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama.

Sultanbeyli Halı Yıkama

Aysan Halı Yıkama

Adresi: Adil Mahallesi, Çiftlik Sokak, No:13/2, Sultanbeyli, İstanbul

Mobil telefonu: (0534) 978 48 37

Hizmet verdiği bölgeler: Sultanbeyli

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama.

Sultanbeyli Halı Yıkama
Sultanbeyli Halı Yıkama

Arısu Halı Yıkama

Adresi: Orhangazi Mahallesi, Merter Sokak, No:47, Sultanbeyli, İstanbul

Mobiltelefonu: (0545) 857 50 36

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Tüm Anadolu yakası

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, ipek halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir