Tunceli Halı Yıkama

Tunceli Halı Yıkama

Tunceli Halı Yıkama Firmaları Fabrikaları Şirketleri. Halı yıkatmak isteniyorsa, hemen ilk önünüze çıkan halı yıkama firmasının kapısını çalmamak gerekiyor. Nasıl ki o halılar alınırken seçimine özen gösteriliyorsa, temizliğine de aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Peki iyi bir halı yıkama firması nasıl seçilir? Halı yıkama firmasının seçiminde dikkat edilmesi gerekir bir kaç noktayı paylaşalım:

  • Halı yıkama firmasının kullandığı temizlik maddeleri mutlaka araştırılmalıdır. Halı yıkama işi için üretilmiş halı şampuanlarını kullanan firmalar işine özen gösteriyor demektir. Yoksa piyasada halı yıkama için değil, farklı amaçlarla üretilmiş çok fazla deterjan bulunmaktadır. Üstelik bunların birçoğunun formülünde asitli ve zararlı kimyasallar bulunmaktadır. Bunlar halıyı temizlemekten çok halıya zarar veren deterjanlardır. Biyolojik olarak zor parçalanan bu asitli deterjanlar, eğer bir de halı iyi durulanmamışsa, havların üzerinde kalır ve kısa sürede halının çürümesine neden olur.
  • Halı yıkama firmasının makine parkı da araştırılmalıdır. Son teknolojiyle üretilmiş, güçlü ve üstün performanslı makinelere sahip, bu yönde sağlam bir alt yapısı olan halı yıkama firmaları tercih edilmelidir.
  • Elbette halı yıkama firmasının ve çalışanlarının deneyimli olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda farklı dokuma özelliklerine sahip halıların farklı yöntemlerle yıkanacak olması deneyim gerektiren bir durumdur.
  • Halı yıkama firmasının halı yıkama kapasaitesi de önemli bir konudur. Bir günde en fazla kaç halı yıkayabilir? Bunun yanı sıra temizlenen halıları söz verdiği günde teslim edebiliyor mu? Bunlar önemli noktalardır.
  • Nihayet halı yıkama firmasının, temizlenmek üzere teslim aldığı halılar için müşterisine bir belge verip vermemesi de firmanın güvenilir olduğunun bir kanıtıdır.

Bu sayfalarda Tunceli ilinde hizmet veren birkaç halı yıkama firmasının iletişim bilgilerini bulacaksınız. Eğer bu sitede yer bulmak isterseniz, bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Tunceli Halı Yıkama Firmaları ;

Mis Halı Yıkama

Adresi: Cumhuriyet Mahallesi, Barış Caddesi, Salan Apartman Altı, Tunceli

Telefon numarası: (0428) 212 55 22

Web sitesi: www.tuncelihaliyikama.com

Hizmet verdiği bölgeler: Tunceli geneli

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok çekme. Tamiri.

Pırıl Halı Yıkama

Adresi: Alibaba Mahallesi, Hamam Sokak, Aslan Apartmanı Altı, No:4/1, Tunceli İtfaiyesi Yanı, Tunceli

Telefon numarası: (0428) 212 62 21

Mobil telefonu: (0532) 488 60 01

Web sitesi: http://www.pirilhaliyika.com

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Merkez, Tunceli

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde halıfleks yıkama

Altan Halı Yıkama

Adresi: Atatürk Mahallesi, Tunceli Elazığ Yolu Caddesi, No:1 B Blok, Tunceli

Telefon numarası: (0428) 213 27 05

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama

 

Tunceli Halı Yıkama
Tunceli Halı Yıkama

Şareler Halı Yıkama

Adresi: Moğultay Mahallesi, Emniyet Sokak, No:1 (Merkez Karakolunun Arkası), Tunceli

Telefon numarası: (0428) 212 17 78

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir