Toyran Halı Yıkama Silivri

Toyran Halı Yıkama Silivri

Toyran Halı Yıkama Silivri İstanbul.

Toyran Profesyonel Halı Yıkama Firması

Toyran Halı Yıkama olarak uzun yıllardır ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Yaptığımız işlerde müşterilerimizin bizleri beğenip tavsiye etmesi firmamızın büyümesinde geniş rol oynamıştır.

Firmamız temizlik sektöründe tecrübeli personellerimiz ve gelişmiş yıkama makinelerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Sizlerden aldığımız ürünlere her zaman saygı duyup aynı şekilde tarafınıza iletmekteyiz. Yıkama hizmeti almış olduğunuz halı, yorgan, battaniye vb. ürünlerinizin temizlik aşamasında tüm gerekli kontrolleri yapılarak ürünlerinizde herhangi bir deforme olayı gerçekleşmeden tarafınıza teslimi sağlanmaktadır.

Temizleme işlemi yaparken firmamız halınızın sağlığını korurken aynı zamanda çevreye duyarlı malzemeler ve tasarruflu makineler kullanarak sizlere göstermiş olduğumuz saygıyı çevremize de göstermekten keyif duyuyoruz.

Hafta sonları da dahil olmak üzere 7/24 çalışan firmamıza iletişim sayfamızdaki bilgilerden her zaman ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toyran Halı Yıkama olarak firmamız;

Yorgan, Stor Perde, El Dokuma Halı, Halı, Klim, Nepal Halı, Isparta Halısı , Shaggy Halı, Yün Halı ve Battaniye Yıkama hizmetleri sağlamaktadır.

Adres
Yeni Mah. Gazitepe yolu üzeri, Laz Kadri Çıkmazı No:1 Silivri / İstanbul

Halı Yıkama

Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe sayısız halıda işlem yapmış uzman personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğu halılarınızı titizlik ile yıkıyoruz. Zamanla tozlanan veya kirlenen halılarınızı ilk aldığınız parlaklık ve görünüme kavuşturuyoruz.

Halı yıkamanın inceliklerini ve detaylarını tecrübe eden personellerimiz halılarınıza zarar vermeden en iyi şekilde yıkamaktadır. Halı yıkama işleminde son teknoloji makineler kullanarak daha detaylı temizlik elde etmekteyiz. Makinelerimizdeki özel bölümlerle ve kullandığımız kaliteli kimyasal temizlik ürünleri sayesinde gözle görülmeyen zararlı mikro organizmaları da temizlemekteyiz. Tarafımızca yıkatmış olduğunuz halıları güvenle kullanabilirsiniz.

Sizde halılarınızı maksimum temizliğe kavuşturmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toyran Halı Yıkama Silivri
Toyran Halı Yıkama Silivri

Belirlediğiniz tarih ve saat de ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek halınızı teslim alır ve en kısa zamanda yıkama işlemi uygulanıp paketlenerek tekrar tarafınıza teslim edilir.

İletişim
Tel: +90 (535) 930 9636
Sabit: +90 (212) 727 5857

E-Mail; [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir