Şile Halı Yıkama Carpet Cleaning

Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama Firmaları

Şile Halı Yıkama Firmaları Şirketleri Fabrikaları. Halı temizlik firması seçilirken, yeterli bilgi ve uzmanlığa sahip olması, tesis alt yapısının makineler ve teçhizatı ile donanımlı olması önmeli faktörlerdir. Hijyenik bir ortamda, özellikle halı yıkama için geliştirilen, toz alma, yıkama, sıkma, havalandırma ve paketleme makinelerinin kullanılması, hem halıların ömrü açısından hem de sağlıklı bir temizlik elde etmek açısından önemlidir.

Halı temizleme firmalarının, farklı müşterilerden gelen halıları, aynı zamanda ve aynı yerde yıkamaları bile, halı üzerindeki kir ve mikropların birbirine karışması bakımından sakıncalıdır. Bu durum, sağlık ve hijyen bakımından da hoş karşılanmaz. Halıların tek tek yıkanıyor olması, önemli bir tercih noktası olmalıdır.

Şile Halı Yıkama Fiyatları

5-9 tl arası değişmektedir.

Halı temizliğinde kullanılan temizlik maddelerinin içinde kimyasal maddelerin bulunması da istenmeyen bir durumdur. Temizlik firmaları, klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamalı, özellikle bitkisel özlü halı şampuanları kullanmalıdır. Üstelik halının dokunma tekniği, iplik yapısı, kullanılan boya özellikleri dikkate alınarak uygun bir yıkama tekniği tercih edilmelidir.

Son bir nokta da profesyonel yöntemlerle temizlenen halılar mutlaka dezenfekte edilmelidir. Bazı akar türlerinin sadece güneş ışığında öldüğü biliniyor. Bu yüzden yıkanan halılar modern makinelerde kurutulsa bile en az bir saat güneş altında tutulmalıdır.

Aşağıda Şile ilçe merkezinde faaliyet gösteren birkaç halı yıkama firmasının iletişim bilgileri bulunuyor. Firma olarak bu sitede yer almak istiyorsanız, firmanızı tanıtan bilgileri gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak burada sizin firmanız da yer alacaktır.

Şile Halı Yıkama Firmaları;

Yiğit Halı Yıkama

Adresi: Cumhuriyet Caddesi Cemile Cevher Çiçek Sokak Erman Apartmanı No:4/B, Şile

Telefonu: (0216) 710 33 16

Web sitesi: www.yigittemizlik.com

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Şile, Ağva, Ömerli ve civar bölgeler

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama

Mimoza Halı Yıkama

Adresi: Üsküdar Caddesi Çavuş Mahallesi Albayrak İşhanı Noter Altı No:194/A, Şile

Telefonu: (0216) 710 29 42

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Şile, Ömerli, Ağva ve civar köyler

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama.

Şile Halı Yıkama Carpet Cleaning
Şile Halı Yıkama Carpet Cleaning Ağva Riva

Hastem Halı Yıkama Hizmetleri

Adresi: Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Güneş Sokak Alkılıç Apartmanı, No:4 D.2, Şile

Telefonu: (0216) 335 32 16

Web siresi: www.hastemtemizlik.com

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Şile ve civarı

Sunduğu hizmetler: Riva Ağva halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama.

Atlas Halı Yıkama

Adres: Kazım Karabekir Mh. Hisar Cd. N.87/C ÜMRANİYE-İSTANBUL
Sabit Telefon : 0216 632 03 40 ve 0216 632 03 41
GSM : 0544 353 41 18
E-Posta : [email protected]
Web : http://www.atlashaliyikamaa.com/

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir