Mustafakemalpaşa Halı Yıkama

Mustafakemalpaşa Halı Yıkama Firmaları

Mustafakemalpaşa Halı Yıkama Firmaları Şirketleri Fabrikaları Fiyatları . Günümüzde birçok Avrupa ülkesinde, insan sağlığına zarar vermesi yüzünden çamaşır suyu kullanımı yasaktır. Oysa bizde halı yıkama firmalarının çoğu, kolay ve hızlı temizlik sağlamak için çamaşır suyunu kontrolsüz olarak kullanmaktadır.

Bir de yıkama sonrası bu halıların iyi durulanmadığı ve kuvvetli sıkılmadığı düşünülecek olursa, halının havları arasında kalan ve kanserojen etkisi bilinen kimyasal kalıntılar, halı ile birlikte evlere taşınmakta ve insan sağlığını tehdit etmektedir.

Çamaşır suyu, içinde kansere neden olan maddeler bulunduran bir kimyasaldır. Sağlık için tehlikeli olması yanında halıların renklerine de zarar vermekte ve solmalarına neden olmaktadır. Halı temizlemede çamaşır suyu kullandığı düşünülen halı yıkama firmalarından kesinlikle uzak durmak gerekir.

Mustafakemalpaşa Halı Yıkama Fiyatları

Firma ve halı türüne göre fiyatlar metrekaresi 5 TL ile 10 TL değişmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk büyüklüğüne göre değişmektedir. Koltuklar yerinde yıkama ile yapılır. Cami ve kamu kuruluşlarına da hizmet veren firmalar mevcuttur.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

Şikayet ve tavsiye yorumları yapabilirsiniz.

Aşağıda  en iyi halı yıkama firmalarını bulabilirsiniz.

Bu sitede Bursa iline bağlı Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmet veren birkaç halı yıkama firmasının iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Sizin firmanız da hiçbir ücret ödemesi olmadan bu sitede yer alabilir. Neden iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmıyorsunuz?

Mustafakemalpaşa Halı Yıkama Firmaları ;

Aksungur Halı Yıkama

Adresi: Yunus Emre Mahallesi, Sanayi Sitesi, 53. Sokak, No:6, Mustafakemalpaşa, Bursa

Telefon numarası: (0224) 618 00 90

Mobil telefonu: (0530) 693 01 83

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Tüm Mustafa Kemal Paşa mahalleleri ve çevresi

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama, uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy, makarna, tufted halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama, halı tamiri

Paşa Halı Yıkama

Adres  :  Mustafa Kemal Paşa Yunus Emre Sanayi Sitesi 41. Blok Paşa Halı Yıkama Tesisi, Mustafakemalpaşa, Bursa

Telefon numarası : (0 224) 618 11 77

Hizmet verdiği bölgeler: Bursa tüm bölgeler

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama, uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy, makarna, tufted halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama.

Ayka Halı Yıkama

Sahibi: Sanaif Sakın

Adresi: Atatürk Mahallesi, Lale Sokak, No:21, Mustafakemalpaşa, Bursa

Telefon numarası: (0224) 612 26 48

Mobil telefonu: (0536) 717 22 34

Sunduğu hizmetler: halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halıfleks yıkama

Karizma Halı Yıkama

Adresi: Burhaniye Mahallesi, Uzay Sokak, No:2, İnegöl, Bursa

Telefon numarası: (0224) 711 00 00

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Bursa ve ilçeleri

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama, uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy, makarna, tufted halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yerinde halıfleks yıkama, halı tamiri

Güzelyalı Halı Yıkama

Adresi: Siteler Mahallesi, 12. Cadde, Karagüllüoğlu Sitesi, 1/C Blok No:10, (Hızdrellez Çeşmesi Karşısı), Güzelyalı, Mudanya, Bursa

Mobil telefonu: (0544) 215 04 82

Hizmet verdiği bölgeler: Bursa tüm bölgeler

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama, uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy, makarna, tufted halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama

Özhan Halı Yıkama

Adresi: Esentepe Mahallesi, İnegöl Sokak, Özhan Apartmanı, No:8, Nilüfer, Bursa

Telefon numarası: (0224) 224 22 11

Faks numarası: (0224) 221 64 64

Web www.ozhanhaliyikama.com

Mail adresi: [email protected]

Hizmet verdiği bölgeler: Bütün Bursa

Sunduğu hizmetler: makina halısı yıkama, bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama, uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy, makarna, tufted halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halıfleks yıkama.

Mustafakemalpaşa Halı Yıkama
Mustafakemalpaşa Halı Yıkama

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir