Kandıra Halı Yıkama Koltuk Yıkama

Kandıra Halı Yıkama

Kandıra Halı Yıkama Firmaları Şirketleri Fabrikaları Fiyatları . Halı yıkatmak isteyen kişiler halının en iyi şekilde temizlenmesi yanında, uygun bir ücrete temizlenmesi konusunda da hassasiyet gösterirler. Ama halı yıkama firmalarının fiyatlarına bakıldığında birbirlerinden farklı oldukları görülür. Peki bu fark neden oluşmaktadır? Halı yıkama ücretlerinin bu kadar farklı olmasında en büyük etken, halı yıkama firmalarının standartlarından kaynaklanmaktadır.

Bir çok firma  standart ve düşük fiyat çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Ancak düşük fiyat demek düşük maliyet demektir. Maliyet kısılınca ister istemez kalite düşecektir. Kalitenin düşmesi ise halıda gerçek bir temizlik sağlamaması yanında halının kısa zamanda aşınması ve ömrünü tüketmesi anlamına gelecektir.

Bu açıdan halı yıkama firmalarının seçiminde sadece fiyata odaklanmamak, hizmet koşullarını da irdelemek gerekir.

Firma ve halı türüne göre fiyatlar metrekaresi 5 TL ile 10 TL değişmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk büyüklüğüne göre değişmektedir. Koltuklar yerinde yıkama ile yapılır. Cami ve kamu kuruluşlarına da hizmet veren firmalar mevcuttur.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

Şikayet ve tavsiye yorumları yapabilirsiniz.

Aşağıda en iyi halı yıkama firmalarını bulabilirsiniz.

Bu yüzden, halı yıkama hizmeti alınacak yerlerin iyi araştırılması, temizlik yapılan tesislerin yerinde gözlenmesi gerekmektedir.

Aşağıda Kocaeli ili Kandıra ilçesi sizler için derlediğimiz bir dizi halı yıkama merkezinin iletişim bilgileri yer alıyor.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

Kandıra Halı Yıkama Firmaları

Kandıra Kardeşler Halı Temizleme Hizmetleri 

Fabrika Adres  : Orhan Mahallesi. Orhangazi Cad. No: 26 KANDIRA/KOCAELİ
Telefon              :  0 262 551 40 04 – 0 545 512 56 80

Barış Halı Yıkama

Telefon : (0 262) 551 47 09

Adres : AYDINLIK MAH. GÜVENLER CAD. YELKENCİOĞLU PASAJI NO:15 / B / KAYMAZ / KANDIRA / KOCAELİ

Başiskele,Çayırova,Darıca,Derince,Dilovası,Gebze,İzmit,Körfez,Gölcük,Kandıra,Karamürsel,Kartepe Halı Yıkama.

Kandıra Halı Yıkama Koltuk Yıkama
Kandıra Halı Yıkama Koltuk Yıkama

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir