İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları

İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları

İstanbul da yaşıyorsanız ve halı koltuk yıkatmak için internette sayfa sayfa dolaşmayınız. İstanbul da hizmet veren en iyi halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları aşağıdadır.

Köpük Hanım Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Ümraniye, İstanbul

Çıkmaz denen halılardan dahi leke çıkartabiliyoruz. Tüm halıları yıkayabilecek bilgi ve ekipmana sahibiz. Çıkmayan leke yoktur.

Özmer Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Beyoğlu, İstanbul

ÖZMER Halı Yıkama olarak on yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.
Yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti garantimiz vardır.
Halılarınızı beğenmez iseniz hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. İşimizi profesyonel olarak yapıyoruz ve verdiğimiz hizmetin arkasındayız.
Halılarınız adresinizden alındıktan sonra dört iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları
İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları
İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları

İstanbul En İyi Halı Yıkama Firmaları

Eripek Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Pendik, İstanbul

Hızlı hizmet son teknoloji makinelerle yüzde yüzde müşteri memnuniyeti ile antibakteriyel organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır

Buluş Halı Ve Koltuk Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Temizleme · Beylikdüzü, İstanbul

Halılarınızı derinlemesine temizleyeceği era111 halı şampuanlarıyla ve leke sökücüleriyle ilk günkü temizliği ve canlılığı sağlıyoruz.

Sistem Halı Ve Koltuk Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Pendik, İstanbul

Profesyönel ve kaliteli hizmetiyle son teknoloji makinalarla hizmet vermekteyiz 2008 den beri halı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız halılarınız güvene bileceğiz ve garantisini size Sunan bi firmayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Galaksi Halı yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Bağcılar, İstanbul

2012 yılında kurulmuş olan firmamız her yeni gün kendine değer katmaktadır. Değişen üretim ve kullanım şartlarına paralel olarak sürekli kendini geliştiren firmamız sizlere en profesyonel hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Personellerimizin periyodik olarak eğitim almaları, kullandığımız ürün ve ekipmanların insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tercih edilmeleri amaçlanmış ve bu konuda her ürünün sertfikası sorgulanmış ve tedarik edilmiş olup müşterilerimizin talebi doğrultusunda kendilerine

Çınar Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Beşiktaş, İstanbul

Halı ve koltuk yıkama lideri DRY Vista halı Yıkama, İstanbul un en köklü ve en eski halı yıkama fabrikalarının başında gelmektedir.

Yılların vermiş olduğu deneyimle halı yıkama adına ne kadar yapılması gereken hizmetler ve uygulamalar varsa hepsini yerine getiren firmamız, her geçen gün artan müşteri sayısıyla bu gün İstanbul da en çok müşteriye sahip olan halı ve koltuk yıkama fabrikası olmuştur.

Bu böyleyse ilk önce verdiğimiz kaliteli hizmet ve bu hizmet sonucunda müşterilerimizin bize.

Aslan Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Maltepe, İstanbul

Anadolu yakasında kaliteli hizmet, hızlı teslimat garantisi ile siz değerli müşterilerimize haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

Rota Halı ve Koltuk Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · Pendik, İstanbul

Rota Halı ve Koltuk Yıkama
%100 Müşteri Memnuniyeti
Kaliteli Hizmet ve Güler Yüzlü Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Her Zaman Daha İyi Hizmet Vermek İçin Sürekli Yeniliğe Açık Bir Şekilde Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz

Elit Ev & Şirket Hizmetle Elit

Halı Yıkama Temizleme · Ataşehir, İstanbul

Değerli Müşterilerimiz Firmamız Elit Ev ve Şirket hizmetler olarak istanbul da hizmet vermektedir . Siz degerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler halı yıkama – stor zebra temizliği -perde temizliği-perde imalatı ve tadilatı ve koltuk yıkama hizmetleridir. Tüm ürünleriniz steril fabrika HALI TOZ ALMA makinesine girerek tozdan arındırıldıktan sonra tam otomatik makinelere yıkamaya alınır ve kurutma odalarımıza alınarak steril bir Şekilde kuruması sağlanmaktadır kesinlikle yerde yıkama.

Sizlerde İstanbul da halılarınızı yıkattığınız firmalar için aşağıdaki yorum bölümünden bize değerlendirme gönderin yayınlayalım.

Şikayetlerinizi de yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir