Halı Yıkamacı Bul

Halı Yıkamacı Bul

Halı Yıkamacı Bul Mak Bu Kadar Kolay Olmamıştı.  Halı Yıkama ARA Sitesi Neden Kuruldu ?

Sitemizin kurulma amacı 1- ” Halı yıkama firması arayanların bulunduğu ilde,ilçede ve bölgesi etrafındaki tüm firmaları bir sayfada görmek istemesidir. 1 sayfada ve 1 sitede tüm halı yıkama fabrikaları elinizin altında oluyor. Bir il için halı yıkama firması bulmak için 30 dakika harcamanıza gerek yok 1 sayfada tüm halı yıkamacılar mevcut…

Sitemizin kurulma amacı 2- ” Halı Yıkama firmalarının sitemize ücretsiz firma tanıtım ve bilgilerini ekleyerek doğru bölgeden müşterilere ulaşmasıdır. Firma bilgilerinizi aşağıda yorum yaparak ekleyebilir veya iletişim bölümünden bize yazın en kısa sürede istediğiniz il ve ilçe kategorisine eklensin.

Sitemizin kurulma amacı 3- Ben özel tanıtım istiyorum diyorsanız linkteki gibi detaylı tanıtım yazın 1 tanıtım makalesi gibi ekleyelim  https://haliyikamara.com/bedava-ucretsiz-hali-yikama-firma-sirket/ .

Sitemizin kurulma amacı 4-  Halı Yıkama Fabrikası satanlar,arayanlar, Halı Yıkama , kurutma,sıkma toz alma gibi makineleri satan kiralayan bir arada olduğu bir sayfa oluşturduk. Linke tıklayın alın satın kiralayın.

Şuan site wordpress altyapısında çalışıyor fakat kısa süre sonra otomatik firma ekle kaldır düzenle gibi foksiyonlar siteye eklenecektir.

Farklı konular ve tanıtımlar yapmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşınız.  Wordpress alt yapısı kullanılarak Hazır Halı Yıkama Sitesi Yapılır. Fiyatı 500 tl dir. Referans site eklenecektir.

Halı Yıkamacı Bul Ara
Halı Yıkamacı Bul Ara

Önemli UYARI : Sitemizde bulunan firma tanıtımları ve iletişim bilgilerinizin kaldırılmasını istiyorsanız iletişim bölümünden bize kaldırılmasını istediğiniz linki ve firma bilgilerini gönderin kaldıralım. Firmanızı satmış veya kapatmış olabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir