Halı yıkama makinesi fiyatları

Halı yıkama makinesi fiyatları

Ev hanımları halılarını  halı yıkama firmalarına vermek yerine evinde halılarını yıkamak istiyor. Halı yıkama firmalarının halılarını yeteri kadar temizlemediği Bu nedenle internette Halı yıkama makinesi fiyatlarını incelemektedir.

Pandemi(koronavirüs) nedeniyle halı yıkama firmalarına halılarını vermek istemeyenler arama motorlarında araştırmalar yaparak, halı yıkama makineleri tavsiye, yorum, şikayet ve öneri hakkında bilgiler almaktadır.

Halı yıkama makinesi fiyatları

Halı Yıkama makinesi ve koltuk yıkama makinesi markaları modelleri fiyatları 1000 TL ile 10 000 TL arası değişmektedir. Bir kaç markayı ve 2021 yılı fiyatlarını paylaşacağız.

Arnica Hydra Rain Plus Turbo Başlıklı Çift Borulu Halı Yıkama Makinesi 1300 Tl 

Makineyi kullanalı 1 ay oldu, koltuk ve hali yıkayıp , aynı zamanda evi kuru süpürdüm.  Daha önce hali yıkama makinesi fakir kullandım. Hemen hemen aynı kapasitedeler,  temizliğini beğendim. halıyı yıkadıktan sonra dışarı da havalandırmak gerekli 1-2 saatte kurur.  Koltuğu da 6-7’saat en az kullanamazsınız hafif ıslak olur. Her şeyini beğendim, kuru süpürürken evden bir toz topluyor, kirli suyu simsiyah oluyor. saçları halıdan çok iyi topluyor. harika bir ürün, tek kusuru var, çok ama çok gürültülü. komşunuza kapıya dayanabilir.  Sesi biraz daha az olsaydı bedava ürün sayabiliriz.

Karcher Koltuk Yıkama Makinası Puzzi 8/1 4500 TL 

Daha çok halı yıkama ve koltuk yıkama firmalarının kullandığı bu ürün gayet kaliteli ve güçlü. Halılarınızı, koltuklarınızı, sandalyelerinizi ve çekyatlarınızı yıkayabilirsiniz. Fiyatı pahalı ama süper bir makine.

Halı yıkama makinesi fiyatları
Halı yıkama makinesi fiyatları

Fakir Deluxe S9800 Enerji Tasarruflu Inox Halı Yıkama Makinesi 2200 TL 

“Ürünü yeni aldım ve iade ettim. Sebebi ilk kullanımda kurulumu için servis çağırmalısınız. çağırmazsanız garantisi başlamıyor. bilginiz olsun. ben bu virüsten dolayı evime servis gelsin istemedim ve geri iade ettim. Bu servis olayı hiç bir yerde yazmıyor. Ne kullanma kılavuzunda nede kutunun üstünde. sadece iç kapağında ve içinden çıkan ücretsiz kurulum kuponu ile anlananız gerekiyor. bu fakirin çok büyük bir hatası. zorunlu olan bir kurulum için kullanma kılavuzuna yazmaları gerekiyor ancak kullanma kılavuzunda yazmıyor. sakın kendiniz çalıştırmayın. garanti kapsamı dışında kalmasın makinanız.”

“Çok kaliteli,ve işini iyi yapan bir alet. Eksiği su filtreli süpürme yapmıyor olması. Sadece ıslak vakumlama yapıyor ve kağıt torbayla normal süpürge gibi çalışıyor. Kullanırken pis su tahliye kapağına dikkat, kolayca bir yere takılıp açılıyor ve pis sular odaya akmaya başlıyor.”

 • Dünyada tek “kirli su tahliye sistemi”
 • 1600 W motor ile  2200 W motor gücünde vakumlama
 • %40 enerji tasarrufu
 • Max. 1600 Watt
 • Çit devirli by-pass turbo motor
 • Ses düşürücü egzost
 • 22 L kirli su tankı
 • 4.3 L temiz su tankı
 • Otomatik kablo sarıcı
 • Paslanmaz çelik gövde
 • Dünyada tek “kirli su tahliye sistemi”
 • Halı, koltuk ve sert zemin yıkama
 • Elektrik süpürgesi özelliği (Islak-Kuru vakum özelliği)

Fantom Poseidon CC6500 Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Yıkaması iyi. Yalniz donanıma ait parçalar çok kalitesiz. Hortumun birisi su damlatıyor, vakum borusu habire gevşiyordu, sıkıştırmak istedik çat diye kırıldı. İlk kullanımdan izlenimlerim böyle.

Eşim kullanınca biz bu pisliğin içinde mi oturuyormuşuz diye hayretler içinde kaldı. tek kusuru teleskobik borunun giriş yeri biraz bol. onuda hepsiburada.com müşteri hizmetlerine ilettim.  Onuda çözeceklerine eminim. daha önceki yazışmalarımda da çok hızlı ve tatminkar cevaplar vermişlerdi. hepsi burada kom gerçekten güvenli ve müşteri hizmetleri çok iyi. alışverişin her safhasınıda size mail le bildiriyorlar.

Beko Bks 9375 Ekova Halı Yıkama 2.045,00 TL

Genel olarak 5 üzerinden 4,2 puan almış.

Powerwash Halı Yıkama Makinesi 3.340,00 TL

İnternette değerlendirme bulamadık. O zaman siz değerlendirin.

Tmt Halı Ve Koltuk Yıkama Makinesi 3 Motorlu 4.500,00 TL

İnternette değerlendirme bulamadık. O zaman siz değerlendirin.

Rowenta RH9059WO Air Force 360 Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Beyaz 3.399,00 TL

Kablosuz kullanımı ve dik olma özelliği için tercih etmiştim tercihimden gayet memnunum çünkü çekim gücü şarjlı süpürgelerden beklenenin çok üzerinde.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir