Halı Yıkama Google Reklam Verme

Halı Yıkama Google Reklam Verme

Halı Yıkama Google Reklam Verme

Halı Yıkama Google Reklam Verme Nasıl Yapılır? Halı Yıkama Firmanız/Fabrikanız var. Bulunduğunuz il ve ilçeye hizmet veriyorsunuz. Belirli bir müşteriye sahipsiniz. Fakat daha çok müşteriye ulaşmak ve daha çok kazanmak için reklam yapmalısınız?

Reklam vermek için bir çok mecra var.  Reklamdan önce kalite iş yapmalısınız.  Reklamdan önce google, yandex ve diğer arama motorlarında bir halı yıkama web siteniz olmalı.

Halı Yıkama Web Sitesi Yaptırın

Web sitenizi profesyonel şekilde yaptırınız. Güncelleme yapmak için web ara yüzünüze bilgi, fotoğraf, video girmeyi öğrenin.

İşletmeniz ile ilgili bilgileri detaylı şekilde internet sitenize giriniz. Fotoğraf, video, hakkımızda hizmet verdiğiniz bölgeye özel il, ilçe, mahalleler hakkında yazılar olsun. Sitenizde yorumları yayınlayınız.

Halı Yıkama firmanızın sosyal medya hesapları olsun.  Facebook, Youtube, Twitter ve instagram hesapları olsun.

Google ADS (Adwors) Reklam Verin

Müşteri kazanabilecek en iyi mecra internettir. İnternette en çok kullanılan arama motoru da google dur. Bu nedenle reklam vermeniz gerek ilk yer google ADS olacaktır.

Google reklamları aşağıdaki gibi görünür. Google aramalarında ” bayrampaşa halı yıkama ” yazdığınızda il sırada sizin halı yıkama firması reklamınız çıkmasıdır.

Peki bunu nasıl yaparım? 

Google reklam vermek için 1 gmail adresiniz olmalıdır. Gmail aldıktan sonra google ads üye olup 5 dk içinde istediğiniz reklamı verebilirsiniz. Bu reklam verme işlemi için size daha detaylı bir makale yazacağım.

Google ads reklamları verirken tek yapmanız gereken şey şu;  anahtar kelime seçimi ” bayrampaşa halı yıkama, bayrampaşa koltuk yıkama, kartaltepe mahallesi halı yıkama, yıldırım mahallesi halı yıkama v.b. anahtar kelimeler seçmelisiniz.  Ayrıca google haritasından sadece bayrampaşa bölgesini seçiniz.

Kaç paraya reklam veririm?

15 TL başlayan bütçelerle reklam verebilirsiniz. 100 TL yükleyip deneyebilirsiniz

Google Reklamlarından günde kaç müşteri gelir? 

Arama hacmi ve rekaabet oranına göre değişir. 100 TL yüklediniz ve TBM 0,5 TL seçtiniz. ortalama tbm 0,45 TL olduğunu var sayarsak 120 Toplam kişi, günlükte 10-15 müşteri gelir.

Halı Yıkama Google Reklam Verme

Halı Yıkama Google Reklam Verme
Halı Yıkama Google Reklam Verme

Yerel Televizyon Radyo Gazete ve Web Haber Sitelerine Reklam Verin

Bulunduğunuz yani hizmet verdiğiniz bölgeye yerel reklamlar verin. Bayrampaşa da yaşıyorsanız Bayrampaşa da bulunan yerel yayın yapan mecralara reklam veriniz.

http://www.bayrampasagazetesi.com/

Rumeli TV

Radyo Bayrampaşa

Google AnaSayfaya İlk Sıraya Reklam nasıl verilir ?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir