Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Makineleri Alım Satım Kiralık

Halı Yıkama Fabrikası Makineleri Alım Satım Kiralık

Halı Yıkama Fabrikası Makineleri Alım Satım Kiralık İlanları. Halı Yıkama Fabrikası Satmak veya Almak için doğru sitedesiniz. Halı Yıkama Fabrikasını devren satmak ve kiralamak için yapmanız gereken bu makaleniz altına yorum yapmaktır. Örnek Şablon Aşağıdadır.

Firma İsmi; Dolhan Halı Yıkama Fabrikası
İl — ilçe; Dolhan Köyü / Kırklareli
Telefon :  0 288 256 ** **
Satılık / Kiralık / Devren ; Satılık
Detaylar; 4 yıl önce açtığım firmayı farklı bir sektörde yeni iş planlarım dolasıyla satmaktayım. İsterseniz Halı kurutma yıkama toz alma ve sıkma makinelerini satabilir veya kiralayabilir.

Satılık Kiralık Halı Yıkama,Kurutma,Toz Alma ve Sıkma Makinaları 

Satılık veya Kiralık Halı kurutma yıkama toz alma ve sıkma makinelerini varsa aşağıdaki şablona göre yazın ve yorum gönderiniz.

Firma İsmi; Kofçaz Halı Yıkama Fabrikası
İl — ilçe; Kofçaz / Kırklareli
Telefon :  0 288 216 ** **
Satılık / Kiralık : Kiralık
Detaylar; 4 yıl önce açtığım firmayı farklı bir sektörde yeni iş planlarım dolasıyla kapattım.  Elimdeki Halı kurutma yıkama toz alma ve sıkma makinelerini kiralıyorum. En az 1 yıllık kira kontratı yapılacaktır.

Halı Yıkama Fabrikası
Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Sektörü iel ilgili her tür satış ve kiralama tanıtımlarınızı aşağıya yorum yaparak gönderebilirsiniz. Çok detaylı tanıtımlar için iletişim bölümünü kullanınız. Reklam vermek için iletişim bölümünden detayları isteyiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir