Gerrede Halı Yıkama

Gerede Halı Yıkama

Gerede Halı Yıkama

Gerede Halı Yıkama Koltuk Halı Yıkama Firmaları Fiyatları 2020 2021. Halı yıkama sektöründe, kullanılan şampuanlar, ekipmanlar veya yöntemler birbirinden farklı olabilir. Fakat hangi teknik kullanılıyor olursa olsun, başarılı bir sonuç almak için halının diplerine, yani hav aralarına yerleşen kirleri, virüsleri, akarları üste çıkarmak ve halıdan uzaklaştırmak birinci hedeftir. Bunun için de önce bu kirleri yumuşatmak ve yerinden oynatmak gerekir.

Bu işlem için öncelikle, içindeki iyonlar sayesinde, gevşeyen kirleri yüzeye çıkaracak özellikte bir halı yıkama şampuanı seçilmelidir. Arkasından iyi bir fırçalama ile kirleri yüzeye çıkarmak gerekir. Bundan sonra kirlerin halının yüzeyinden alınması gerekir. Gelberi işlemi doğru yapılırsa yıkanan halıda hav miktarı az olur.

Dünyayı son zamanlarda saran pandemi koronavirüs nedeniyle temizlik daha da önemli hale geldi.

Aşağıda Bolu ili  Gerede ilçede faaliyet gösteren birkaç halı yıkama firmasının iletişim bilgileri yer almaktadır. Siz de bu sitede yer almak istiyorsanız, vakit geçirmeden firmanız ile ilgili bilgileri bizimle paylaşın ve yeni kazanç imkanları elde etmeye başlayın. Firmanızın bu sitede yer alması için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Gerede Halı Yıkama Fiyatları

Halı çeşitlerine ve firmalara göre fiyatları değişmektedir. 4 TL ile 8 TL arası halı yıkama yapan firmalar vardır. Gerede Koltuk Yıkama Fiyatları koltuk tipine göre değişmektedir.

Bolu İli İlçelerine( Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa) hizmet veren firmalar için tıklayınız. 

Gerede Halı Yıkama Firmaları

Titiz Halı Yıkama

ADRES ; Eski Sanayi Sitesi. Bakırcılar Çarşısı No:10 Gerede/BOLU
Telefon : 0 (536) 343 2976
Web : https://geredetitizhaliyikama.com/

İnci Halı Yıkama

Fabrika: E5 üzeri, ıbracak mevkii.

Şube: A Yemek Karşısı, zemin Kat, No : 307

Servis: 0541 658 73 71

Şube: 0 532 658 73 81

İnce Plastik Halı m2 =====> 5.00 TL

Makina Halısı m2 =====> 6.00 TL

Açık(Beyaz) Renkli Halılar m2 =====> 6.00 TL

Shaggy Halı m2 =====> 7.00 TL

Gerrede Halı Yıkama
Gerrede Halı Yıkama

Ladik İthal halı m2 =====> 10.00 TL

Isparta Halısı m2 =====> 10.00 TL

Saf İpek Halı m2 =====> 10.00 TL

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir