Fatsa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Firmaları 2021 

Fatsa Halı Yıkama

Fatsa Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Firmaları Fiyatları 2021. Sonbahar ve ilkbahar aylarında kışlık, yazlık boya badana işlemleri yapılır. Boya badana yapılırken yorganlar, battaniyeler, koltuklar, halılar ve perdeler yıkanır. Temizlik imandadır, halı temizliği sağlık açısından en önemli faktördür.

Günümüzde artık elde yıkamak çok zahmetli ve zaman alıcı olduğundan tercih edilmez bu nedenle bir çok insan tam otomatik makinelerde, yüksek sıcaklıkta hijyenik olarak halılarını yıkatmaktadır.

Corona virüs, virüslerden ve bakterilerden korunmak için 30 günde 1 kere halılarınızı yıkatınız.

Halı Yıkama Fiyatları firma ve halı türüne göre fiyatlar metrekaresi 5 TL ile 10 TL değişmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk büyüklüğüne göre değişmektedir. Koltuklar yerinde yıkama ile yapılır. Cami ve kamu kuruluşlarına da hizmet veren firmalar mevcuttur.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir. Firma web, telefon, adres bilgilerini göndermeniz yeterlidir.

Şikayet ve tavsiye yorumları yapabilirsiniz.

Aşağıda en iyi halı yıkama firmalarını bulabilirsiniz.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

2020 yılı 5 TL ile 8 TL arası ilçelere ve firmaların fiyat politikasına göre değişmektedir.

Aşağıda Ordu il Fatsa ilçesinde faaliyet gösteren en iyi halı yıkama firmalarından bir kaçının iletişim bilgileri bulunuyor. Firmanız da bu site de yer alabilir ve bu size yeni kazanç imkanları sunabilir. Yapmanız gereken sadece firmanız ile ilgili bilgileri göndermek. Firmanız en kısa sürede ve ücretsiz olarak burada yer alacaktır.

Fatsa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Firmaları 2021 
Fatsa Halı Yıkama Koltuk Yıkama Firmaları 2021

Fatsa Halı Yıkama Firmaları

Deniz Halı Yıkama Fatsa 

Telefon : 05464473040

Web : http://www.fatsadenizhaliyikama.com/

Adres : Fatsa

Firmanız da bu sitede yer alabilir ve bu size yeni kazanç imkanları sunabilir. Yapmanız gereken sadece firmanız ile ilgili bilgileri göndermek. Firmanız en kısa sürede ve ücretsiz olarak burada yer alacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir