Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Era111 Halı Yıkama Şampuanı Nedir ? Halı yıkama firmalarının bugün ilk tercih ettikleri şampuan olan Era halı yıkama şampuanı, halılara parlaklık katan çok özel bir formüle sahiptir. Moleküler çalışma sistemine sahip olan bu şampuan, halıyı derinlemesine etkileyerek, kir ve lekeleri dipten halının yüzeyine çıkarır.

Açıklanan rakamlara göre ülkemizde her yıl Era şampuanı ile yıkanan halıların büyüklüğü 20 milyon metrekareyi bulmuştur. Hem ülkemizde hem de Avrupa genelinde 2500’den fazla halı yıkama firması bu şampuanı kullanmaktadır.

Çok yoğun özellikte olduğundan son derece ekonomik bir kullanım şekli olan Era111 halı yıkama şampuanının 60 kilosu ile ortalama 4000 metrekare halı temizlenebilmektedir.

Bu şampuan ile temizlenen halılar ayanı zamanda antistatik ve antialerjik özellikler de kazanır. Durulama sırasında şampuanda bulunan maddeler çok kolay şekilde halıdan ayrıldığı için bulunduğu yerdeki toz ve kirleri üzerine çekmez.,

Halıların ağır kir ve lekelerden temizlenmesinde yüksek performansa sahip olan Era111 halı yıkama şampuanı, bu arada en düşük maliyet garantisi sunmaktadır. Üstelik ülkemizin her yerine kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Era111 halı yıkama şampuanının özellikleri nelerdir ?

En iyi Era111 halı yıkama şampuanının en büyük özelliği moleküler bir çalışma sistemine sahip olmasıdır. Bu sistemde şampuan içinde bulunan aktif moleküllere iş düşmektedir. Şampuanın kimyasal bileşeninde yer alan bu hareketli moleküller, halının havları üzerinde veya havları arasına yerleşen kir ve lekeleri bulundukları yerlerden koparıp halının yüzeyine taşımaktadır.

Era111 Halı Yıkama Şampuanı
Era111 Halı Yıkama Şampuanı

Bu moleküllerin bir hidrofibik denilen uç kısmı, bir de hidrofilik denilen baş kısmı bulunmaktadır. Moleküllerin uç kısımları halıdaki kir ile etkileşime girer. Halının fırçalanması sırasında kire tutunur ve içine alır. Moleküllerin baş kısımları ise halıdaki kir ile etkileşime girmez. Halının fırçalanması sırasında sadece su moleküllerine tutunur. Molekülün baş kısmı eksi yüklüdür ve sudaki artı yüklü hidrojenler tarafından çekilir. Kir ve leke bu şekilde suya karışmış olur.

Bu şekilde şampuanın hareketli molekülleri, kir ve leke ile su arasında bir bağ oluşturarak kirlerin su içinde çözülmesini ve halının yüzeyine taşınmasını sağlar.

Era111 halı yıkama şampuanının bir diğer özelliği de kullanılan suyun sertlik derecesinin, şampuan içinde bulunan boraks katkısı ile çözülmüş olmasıdır. Boraks dezenfektan özellikleri olan ve koku giderici doğal bir mineraldir.

Era111 yıkama şampuanı satış noktaları

Era halı yıkama şampuanı, İzmir’de Sabuncuoğlu Kimya firması tarafından üretilmektedir. Bu firma temizlik ve kozmetik ürünleri yanında yeşil kimya alanında da uzman bir kuruluştur.

Satışlarını http://www.era111.com internet sitesi ve (0232) 210 34 34 (Pbx 5 hat) nolu Çağrı Hattı üzerinden gerçekleştirmektedir. Maliyetleri düşük tutabilmek için ambar kargolarla çalışmayı tercih etmekte ve ürünlerini ülkenin herhangi bir bölgesine ücretsiz olarak kargo ile göndermektedir. Genel olarak üretim ve sevkiyatlarını 60 kilo varil bidonlarda yapmaktadır. Talep eden müşterilerine bir bidon bile gönderebilmektedir.

Halı Yıkama Şampuanı

Sulu sistem halı yıkama prosesi ile çalışan, halı yıkama işletmeleri için özel olarak üretilmiş; Dünyanın 1 numaralı Ağır Hizmet Profesyonel Halı Şampuanı

Onu Mükemmel Kılan Özellikler:

 Ağır Görev – Konsantre

 Yüksek Performanslı – Teknik

 Parlaklık Verir

 Kolay Durulanır

 Yapışkan Kalıntı Bırakmaz

 Zengin Köpüklüdür

 Aktif Köpük Formülü Kirleri Dipten Yüzeye Taşır

 Renklerin Canlı Görünmesini Sağlar

 Antistatik – Antialerjiktir

 Yumuşatıcı ve Boraks Katkılıdır

 Düşük Kullanım Maliyeti İle Ekonomiktir

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir