Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma Şirket Tanıtımı Reklamını Yapabilirsiniz

Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma / Şirket Tanıtımı / Reklamını Yapabilirsiniz

Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma / Şirket Tanıtımı / Reklamını Yapabilirsiniz. Hanımların en büyük problem bulunduğu ildeki / ilçedeki tüm halı yıkama firmalarını / şirketlerini 1 sayfada görmek, halı yıkama şirketleri hakkında olumlu / olumsuz yorumlar / görüşler bulmaktır. Bizlerde Türkiyedeki tüm halı yıkamacıları bilgilerini bu sitede topladık. Artık tek 1 sayfada bulunduğunuz bölgenin tüm halı yıkama şirketlerini / fabrikalarını / halı yıkama evlerini ve halı yıkama merkezlerini bulacaksınız.

Bu gün bir yakınımda oturuyorduk, mutfakta çay içip sohbet ediyorduk. Evin hanımı buzlodabında yemeğine katmak için domates salçası çıkarıyordu. Tam domates salçasını çıkarırken kavanoz elinde kaydı ve kırıldı. Kırılan kavanozun içindeki tüm salça halıların, sandalyelerin ve koltukların üzerine sıçradı. Tüm mutfak ve halılar salça lekelerine büründü. Yakınım bana ya şu Kırklarelin deki Halı Yıkama firmalarının bulunduğu tek saya

fa site yok dedi. Bulunduğum ilin tüm halı yıkamacılarının telefonları nı ve yorumlarının olduğu site olsa süper olurdu dedi. Bende hemen bilgisayarın başına oturup www.haliyikamara.com u yapmaya başladım. 1 haftada kabası bitti. Artık Bu siteden tüm halı yıkama fabrikalarını bulup değerlendirebilirsiniz.

Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma / Şirket Tanıtımı / Reklamını Yapabilirsiniz

Sitemiz tüm seo kriterlerine uygun profesyonel olarak yapıldığı için google be diğer arama motorlarında en üst sıralarda çıkmaktadır. Bu profesyonel siteye firmanızın tanıtımı yapan bir makale, 4 adet fotoğraf, 1 adet video gönderin ücretsiz sitemizde kalıcı olarak kalsın.

Örnek Makale Tanıtım Yazısı Aşağıdadır;

Sude Halı Yıkama Fabrikası

Sude Halı Yıkama Fabrikası, İstanbul Üsküdar ilçesinde hizmet vermeteyiz. Yıllardır müşteri memnuniyeti ile kalitemizi arttırmaktayız. Halı yıkama sektöründe sloganımız “ Önce Hizmet” oldu. Halılarınızı 1 telefon ile evinize gelip kapınızdan güler yüz ile alıyoruz. Kısa sürede organik şampuanlar ve ileri teknolojik halı yıkama makinelerimizle yıkayıp kurutuyoruz. En kısa sürede teslim ediyoruz.

Hizmet Sunduğu Bölgeler

Üsküdar
Ümraniye
Kadıköy
Beykoz
Çengelköy

Verdiğimiz Hizmetler

* Makina halısı yıkama / kurutma

* Halı Yıkama

* Kilim Yıkama

* Yorgan Yıkama

* Battaniye Yıkama + Bütün yörelere ait el dokuma, yün halı yıkama

* Uzakdoğu ve çin halısı yıkama

* Shaggy, makarna, tufted halı yıkama

* İpek halı yıkama

* Antika halı yıkama

Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma Şirket Tanıtımı Reklamını Yapabilirsiniz
Bedava Ücretsiz Halı Yıkama Firma Şirket Tanıtımı Reklamını Yapabilirsiniz

Adresimiz : Yavuztürk Mah. Ceyhan Sk.no:8 Üsküdar

Adres Tarifi:

Adres Haritası(google maps işareteleyebilirsiniz veya Fotoğraf) :

Telefon : 0 216 461 00 83

Gsm : 0 507 148 48 40

Web sitesi : http://www.sudehaliyikamatesisi.com/

Sizlerde gönderin yayınlayalım…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir