Altınoluk Halı Yıkama

Altınoluk Halı Yıkama

Altınoluk Halı Yıkama Firmaları Şirketleri Fabrikaları Fiyatları . Son zamanlarda daha çok makine halıları üretiliyor ve çok da talep görüyor. Bunlar genelde saçaksız halı dediğimiz halılar.  Lakin eski halılar, özellikle de el dokuma halılar ve yün halılarda saçak bulunmaktadır. Saçak temizliği önemsenmesi gereken bir iştir ve halı yıkama firmaları genelde farklı yöntemler kullanırlar.

Balıkesir Kaz dağları eteklerinde havası ve denizi ile cennet ilçesi Altınoluk. Kışları 10 000 Kişi yazları ise 30 000 kişiye misafirlik ediyor.

En çok kullanılan yöntem uygun bir mesafeden basınçlı su tutularak yapılan temizlik olmasına rağmen halıya zarar vermemesi açısından dikkatli olmak gerekir. Ayrıca halı sıkılırken saçaklarda su kalmamasına özen göstermek gerekir. Özellikle değerli halıları temizliğe verirken halı yıkama firmalarının araştırılması gerekir.

Altınoluk Halı Yıkama Fiyatları  Altınoluk Koltuk Yıkama Fiyatları

 

Firma ve halı türüne göre fiyatlar metrekaresi 25 TL ile 30 TL değişmektedir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk büyüklüğüne göre değişmektedir. Koltuklar yerinde yıkama ile yapılır. Cami ve kamu kuruluşlarına da hizmet veren firmalar mevcuttur.

Aşağıda Altınoluk en iyi halı yıkama firmalarını bulabilirsiniz. Edremit, Akçay, Küçükkuyu, Güre, Zeytinli, Kızılkeçili, Burhaniye, Ayvalık, Havran, Ören için tıklayınız.

Sizin firmanızın da bu sayfalarda yer almasını istiyorsanız, lütfen firmanızı tanıtan bilgileri gönderin. En kısa zamanda ücretsiz olarak eklenecektir.

Şikayet ve tavsiye yorumları yapabilirsiniz.

Burada Altınoluk ilinde faaliyet gösteren halı yıkama firmalarından bir kaçının iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Firmanız da bu sayfalarda yer alabilir. Bütün yapmanız gereken, firmanız ile ilgili bilgileri bizimle paylaşmanızdır. Bu şekilde çok daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşım imkanı bulmuş olacaksınız. Üstelik firmanızın burada yer alması için bir ücret ödemeniz de gerekmemektedir.

Altınoluk Halı Yıkama Firmaları ;

 

İda Halı Yıkama

Eposta: [email protected]
Tel: 0266 372 12 40
Adres: Hamidiye Mh. Ülkü Yolu No 92 BALIKESİR / Edremit
WEB: https://www.idahaliyikama.com/

Edremit Burhaniye Havran Akçay Altınoluk Halı Yıkama, Koltuk Yıkama ve Perde Yıkama Hizmeti.

Halı ve çeşitleri Yıkama
Koltuk Yıkama
Yatak Yıkama
Perde Yıkama

Halı yıkatmak

Altınoluk Halı Yıkama
Altınoluk Halı Yıkama

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir